درباره ما

گروه شرکت های تلتونیکا دارای بیش از 1300 کارمند در 18 کشور دنیا است. فناوری های جدید تلتونیکا و تجربه قابل ملاحظه تلتونیکا در طراحی و ساخت کمک کرده است تجهیزات اینترنت اشیاء با کیفیت و ایمنی بالا تولید گردد. تلتونیکا مشتمل بر پنج گروه شرکتی در زمینه تولید تجهیزات ردیابی، تجهیزات شبکه، تجهیزات پزشکی، راهکارهای هوشمند و خدمات فنی و مهندسی است. شرکت مادر تلاش می کند تا یک سیستم داخلی مشترک و فرآیندهای خدمات دهی کارآمد به مشتری ایجاد نماید. همچنین ایجاد ساز و کارهای کنترلی داخلی را جهت ارائه با کیفیت ترین خدمات اتضمین نماید. 

تجهیزات ردیابی خودرو

بخش تجهیزات ردیابی تلتونیکا

هنگامی که از ردیابی یک وسیله نقلیه شروع به کار می کنید وارد دنیایی می شوید که شما را به سمت مدیریت منابع، بهینه سازی هزینه ها، افزایش امنیت، کنترل بر مسائل تعمیرات و نگهداری و بسیاری از موارد دیگر رهنمون می کند. در اینجا موضوع تلماتیک اهمیت پیدا می کند، برای بردن بیشترین بهره از این موضوع ردیاب های جی پی اس دقیق و مطمئن مورد نیاز است. و این دقیقا چیزی است که تلتونیکا در بخش تجهیزات ردیابی خودرو انجام می دهد یعنی طراحی، ساخت و تامین ردیاب های جی پی اس.

فعالیت های تلتونیکا در این بخش سابقه ای بیش از 15 سال را دارد. طی این مدت تعداد 8 میلیون دستگاه ردیاب تولید شده است. رسیدن به چنین جایگاهی در زمینه تولید ما را مفتخر به اعتماد و پشتیبانی مستمر مشتریانمان نموده است.

تجهیزات شبکه

بخش تجهیزات شبکه تلتونیکا

بخش تجهیزات شبکه تلتونیکا به سرعت در حال رشد است و در حال ساخت تجهیزات ارتباطی شبکه برای سرتاسر دنیا است. طی سالیان تجربه و تحقیق و توسعه بر روی دستگاه های صنعتی شبکه برای اینترنت اشیاء و ارتباط ماشین به ماشین سبد محصولی گسترده ای برای حوزه های پیچیده ای مانند صنعت نسل چهارم، شهر هوشمند، انرژی های سبز و … فراهم کرده ایم.

بخش تجهیزات شبکه تلتونیکا هر مرحله از توسعه محصول را زیر نظر دارد و این کمک می نماید تا به نیاز بازار و تغییرات آن به سرعت پاسخ داده شده و در عین حال سادگی استفاده، امنیت و مورد اعتماد بودن محصول حفظ گردد.

نمایندگی تلتونیکا در ایران

تلاش توسعه نیک آریا نماینده محصولات تلتونیکا

تلاش توسعه نیک آریا به عنوان تنها نمایندگی فروش محصولات تلتونیکا در ایران مفتخر است که محصولات برند تلتونیکا را در ایران عرضه می نماید و همیار و پشتیبان مشتریان برند تلتونیکا می باشد.

چشم انداز

چشم انداز ما این است که بتوانیم یکی از رهبران بازار کشور در ارائه راهکارهای مرتبط با اینترنت اشیاء برای آسان کردن زندگی مردم باشیم. ما با ذهنی باز آماده ایم محیطی خلاق با کارشناسانی با انگیزه در ایران فراهم کنیم که در راستای ماموریت ما عمل نمایند.

ماموریت

تبدیل شدن به یک شریک مطمئن و منعطف و نزدیک به مشتریان در سراسر ایران. تجربه ما در تامین، فرآیند پشتیبانی از مشتری و فناوری سطح بالای محصولات برای ما این امکان را فراهم می کند تا هزاران دستگاه مرتبط با اینترنت اشیاء را تامین کنیم.

ارزش ها

ما گونه ای کار و زندگی می کنیم تا کمک و همیاری را با مردم تقسیم کنیم خصوصا به کسانی که بیش از همه نیازمند هستند. ما ارزش هایمان را از طریق خلق هم افزایی مستمر بین کارکنان، شرکای کاری و مشتریان حفظ می کنیم.