کنترل تابلوهای تبلیغاتی از دور تلتونیکا مدل TRB140

کنترل تابلوهای تبلیغاتی از دور تلتونیکا مدل TRB140 324 324 تلاش توسعه آریا

خلاصه :

تبلیغات محیطی را بی شک قدیمی ترین روش تبلیغاتی باید دانست. تبلیغات محیطی به عناصر فیزیکی قابل اجرا برای تبلیغات که در تیررس ببنندگان است اطلاق می شود. تابلوهای تبلیغاتی، بیلبوردها، فضاهای تبلیغاتی داخل مترو، بدنه اتوبوس ها و … گونه های مختلفی از تبلیغات محیطی بشمار می روند. یکی از مزیت های فوق العاده تبلیغات محیطی که باعث برتری آن با سایر رسانه های تبلیغاتی دیگر گردیده این است که مخاطب ناگزیر به دیدن تبلیغات محیطی بوده و چون نمی تواند چشم خود را از رنگ ها و طرح های اطراف خود بپوشاند. در تعریف محتوایی این رسانه میتوان اینگونه گفت : رسانه تبلیغات محیطی آگاهی و اطلاعات مخاطبان را نسبت به ورود یک محصول جدید به بازار یا ارائه یک خدمت جدید از سوی صاحبان خدمات برای مخاطبان آنان فراهم می آورد.

چالش پیش رو :

درک چگونگی عملکرد Digital Signage کار دشواری نخواهد بود. معمولاً از یک صفحه نمایش و یک دستگاه پخش رسانه ای با فضای ذخیره سازی تشکیل شده است. با این حال، چالش اصلی این است که چگونه بتوانیم از راه دور  مشخص کنیم چه محتوائی، در چه فواصل زمانی نمایش داده شود. وقتی این اصل را در نظر میگیریم که یک اپراتور واحد ممکن است مسئول بیش از هزاران تابلو  تبلیغات در یک منطقه باشد به این نتیجه خواهیم رسید که بارگذاری تصاویر و برنامه ریزی این تابلو ها به صورت دستی و در محل نصب تابلو امکان پذیر نیست. برای داشتن یک تجارت کارآمد، اپراتورهای زیرساخت این تابلو های تبلیغات شهری باید بتوانند بدون نیاز به خرابی، محتوای واقعی را بارگذاری و کنترل کند.

تابلو تبلیغات شهری

توپولوژی:

تابلو تبلیغات شهری

چطور تابلوهای تبلیغاتی را از دور کنترل کنیم؟

راه حل تلتونیکا:

همانطورکه در توپولوژی بالا مشخص شده است، برای ایجاد بستر اینترنت امن و قابل اعتماد از گیت وی های صنعتی تلتونیکا  استفاده شده است. این گیت وی های سلولار با پشتیبانی از شبکه  LTE 4G میتوانند تابلو ها از راه دور کنترل کنند. سرعت استقرار این توپولوژی ها بسیار مهم است، همانطور که در سناریو فوق بیان شد، دستگاه Media player وظیفه پخش فیلم و یا عکس های تبلیغاتی را بر عهده دارد، TRB140  با داشتن یک پورت اترنت و پشتیبانی ازModbus TCP ، امکان بارگذاری و مدیریت از راه دور محتوای پخش شده را فراهم می کند. نصب و راه اندازی این گیت وی های تلتونیکا بسیار آسان است. کاربر می تواند با استفاده از یک گیت‌وی تلتونیکا TRB140 ، محتوا را بر رویMedia player  مدیریت کند و پارامترها و ترتیب پخش محتوا را تغییر دهد.

تابلو تبلیغات شهری

مزایا :

  • کاربری آسان
  • مقرون به صرفه
  • ارتباط امن و قابل اعتماد
  • پلتفرم مدیریتی تلتونیکا (RMS)
  • سایز کوچک و صنعتی
  • رنج دمایی گسترده -40 تا +70

گیت وی TRB140

گیت وی صنعتی Gateway Board TRB140  مجهز به یک درگاه اترنت، ورودی / خروجی دیجیتال و درگاه میکرو USB است. طراحی جمع و جور این گیت وی، برای توپولوژی هایی مناسب می باشد که در آن یک دستگاه تنها باید به اینترنت قابل اعتماد دسترسی داشته باشد. این گیت وی دارای طیف گسترده ای از ویژگی های نرم افزاری مانند ارسال SMS ، فایروال ، Open VPN ، IPsec ، RMS و FOTA support است.