چرا تلتونیکا

تنها برند دارای دفتر مقیم در ایران در حوزه­ ردیاب

یکی از فواید مهم وجود دفتر نمایندگی مقیم در ایران، در دسترس قرار گرفتن محصولات تلتونیکا بدون واسطه است.
این موضوع باعث حذف دلال­ها و ارائه محصول با بهترین قیمت تمام شده به همکاران در این حوزه می­شود که منجر به توزیع عادلانه محصول و نظارت بر بازار جهت ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات به همکاران محترم می­شود.
از طریق ارتباط با شرکت تلتونیکا مقیم در ایران می توانید ارتباط مستقیم با کمپانی تلتونیکا در لیتوانی داشته باشید و تمامی نیازهای خود را بدون واسطه در میان بگذارید. مانند نیاز به بروزرسانی فریمور دستگاه ها، تعمیر و تعویض دستگاه­های خریداری شده و …

نمایندگی تلتونیکا در ایران

برند مطمئن و قابل اطمینان اروپایی

دستگاههای تلتونیکا در هر شرایط جغرافیایی، فشار اتمسفریک، میزان دما و رطوبت محرکهای شدید مانند جابجایی و تکان خوردن ها، دقیق ترین خروجی ها و گزارش ها را ارائه می­دهند.
طبق آمار صادره از واحد R & D تلتونیکا، بیش از 95% دستگاههای تلتونیکا عمر مفیدی بیش از 5 سال دارند.
البته دستگاههایی در ایران وجود دارد که سال یازدهم از عمر خود را می گذرانند.

لجستیک پیشرفته جهانی و در دسترس بودن محصولات

کمپانی تلتونیکا در بیش از 170 کشور دارای دفتر مقیم است.
این مجموعه در بیش از 20 منطقه جغرافیایی مختلف خدمات خود را ارائه می­دهد که میزان سهولت در دسترسی به محصولات خود را در سر تا سر جهان بالا برده است. این برند توانایی تولید سفارشات در کمتر از 3 هفته را داراست.

سهم بازار جهانی

تلتونیکا با دارا بودن بیش از 1800 کارمند در کشورهای مختلف، حضور در بیش از 170 کشور جهان و دارا بودن بیش از 24 سال فعالیت و تجربه در حوزه IoT، امروزه یکی از در دسترس ترین برندهای دنیا محسوب می شود.
به همین دلیل  اکثر پلتفرم های AVL در دنیا مطابق با سازگاری محصولات تلتونیکا و طبق پروتکل­های ارتباطی آن طراحی شده است.
مجموعه تلتونیکا به خاطر دارا بودن دانش تعمیر و پیاده سازی در زمینه نصب، راه اندازی و تنظیمات نرم افزاری و همچنین خدمات پس از فروش، بیشترین سهم از بازار جهانی را داراست و محصولات آن در اکثر کشورها مورد استفاده قرار می­گیرد.

خدمات پس از فروش

یکی از مهمترین وجوه تمایز برند تلتونیکا با برندهای موجود در بازار ایران خدمات پس از فروش است که در اختیار همکاران محترم فعال در این حوزه قرار می­گیرد.
ابتدا با در اختیار داشتن 18 ماه وارانتی می­توانید چالش خود را از طریق ارسال ایمیل با متخصصین شرکت تلتونیکا در ایران مطرح کنید. همکاران ما از طریق remote access  با دستگاه شما ارتباط برقرار می­کنند و مشکل را مرتفع می­سازند.
نهایتا در صورت نیاز دستگاه را به آدرس شرکت تلتونیکا در ایران ارسال می­کنید. چنانچه دستگاه در بازه زمانی گارانتی باشد تعویض خواهد شد.

دقت بالای ردیابی

آنتن GNSS ردیاب­های تلتونیکا با گیرایی 165 dbm  موقعیت جغرافیایی را از حداقل 4 ماهواره در دیدرس GPS  دریافت می­کند.
این اطلاعات به ماژول Quectel TM2500  برای محاسبه دقیق موقعیت جغرافیایی بر اساس 4 پارامتر سرعت، زمان، مسافت و زاویه ارسال می­شود.
در نهایت موقعیت جغرافیایی نهایی با دقت کمتر از 3  متر ارائه خواهد شد که از دقیق ترین و قابل اعتماد ترین سیستم­های موقعیت­یاب ماهواره­ای در جهان می باشد.

دوام و طول عمر بالا

شرکت تلتونیکا پیشرفته ترین تجهیزات و قطعات الکترونیک را از کمپانی های امریکایی، اروپایی، ژاپنی و البته تایوانی خریداری می­کند.
این تجهیزات پس از طراحی­های پیچیده در واحد R&D ، به این دلیل که کمترین تاثیر گرمایی و امواج مغناطیسی را بریکدیگر داشته باشند، توسط ماشین آلات بسیار پیشرفتهSMT FUJI  بر روی بوردها در بهترین موقعیت طراحی و نصب می گردد.
بدین ترتیب کالای آماده شده برند تلتونیکا دارای بیشترین دقت و طول عمر و بازدهی در بین تمامی دستگاه­های ردیاب در دنیا می­باشد.

تنها دستگاه ردیاب اروپایی در ایران

محصولات تلتونیکا از صفر تا صد در زمینه های طراحی مدارات، تولید، ساخت، بسته بندی و حتی ارسال و لجستیک تماماً اروپایی می باشد.
تلتونیکا تنها برند اصالتاً اروپایی است که طی این سال ها با وجود قرار گرفتن در شرایط مختلف مانند تحریم، تغییرات ارز، مشکلات واردات و … در بازار ایران حضور مستمر داشته است.
مفتخر هستیم که همچنان قادر به تأمین و ارائه خدمات و پشتیبانی محصولات با کیفیت برند تلتونیکا در ایران می­باشیم.